ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ରହିବ

ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ୀ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ କୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥାଆନ୍ତି । ପ୍ରତିବର୍ଷ ୧୪ ଫେବୃୟାରୀ ରେ ପଡୁଥିବା ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ହେଉ ଅଥବା ପୁରା ଫେବୃୟାରୀ ମାସକୁ ପ୍ରେମର ମାସ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ରୋମରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିବା ଏହି ପ୍ରେମ ଦିବସ ଏବେ ପୃଥିବର ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ପହଂଚି ଗଲାଣି ।

ପ୍ରେମିକଟିଏ ତାର ପ୍ରେମିକାକୁ ଏଇ ଦିନ କାର୍ଡ଼ ଓ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେବା ସହ ପ୍ରେମର କଥା କହିଥାଏ। ଏହି ପ୍ରେମର ଦିବସରେ କଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ମିଳିଥାଏ ? ନିଜର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଲୋକ ରାଶିଫଳମଧ୍ୟ ପଢ଼ନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୧୪ ଫେବୃୟାରୀ କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିରେ ପ୍ରେମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ

ମିଥୁନ ରାଶି :-ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଇ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଓ ବନ୍ଧୁତାର ଦିନ ହେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି:- ପ୍ରେମର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ନିବିଡ ରହିବ । ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ନେଇ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପୂର୍ଣ ଦିନଟି ଅନୁଭୂତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି :- ଭଲ ପାଇବାର ଏଇ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଜଣେ ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରବେଶ ହେବ। ଯାହାର ଆସିବା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ । ଏଇ ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି :-ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ହେବ । ଯେମିତି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମକ ଫେରି ଆସିବା ହେଉ ବା ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତି କେହି ପ୍ରପୋଜ କରନ୍ତୁ । ଯାହା ହେବ ଆପଣଙ୍କର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି :- ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ରେ ଅନ୍ୟ ରାଶି ଅପେକ୍ଷା ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ବନ୍ଧୁ ପ୍ରପୋଜ କରି ପାରନ୍ତି । ଏହି ଦିଅ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇସାବେଲ୍‌

 ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ରେ ଅନ୍ୟ ରାଶି ଅପେକ୍ଷା ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଅଛି - 4.5

90%

 ଭଲ ପାଇବାର ଏଇ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଜଣେ ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରବେଶ ହେବ - 4.4

88%
4.5/5

Very Good!

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ରହିବ

ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ୀ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ କୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥାଆନ୍ତି । ପ୍ରତିବର୍ଷ ୧୪ ଫେବୃୟାରୀ ରେ ପଡୁଥିବା ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ହେଉ ଅଥବା ପୁରା ଫେବୃୟାରୀ ମାସକୁ ପ୍ରେମର ମାସ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ରୋମରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିବା ଏହି ପ୍ରେମ ଦିବସ ଏବେ ପୃଥିବର ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ପହଂଚି ଗଲାଣି ।

5/5 Votes: 1 user

You're not rated yet