LIFESTYLE

ବାହାଘର ପରେ ପୁଅମାନେ ବଦଳି ଜାଆନ୍ତି କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବାହାଘର ପରେ କାହିଁକି ପରିବର୍ତନ ଆସେ ଜାଣନ୍ତୁ :-

ବାହାଘର ପରେ ସମସ୍ତେ ବଦଳି ଜାଆନ୍ତି । ବିଶେଷ ଭାବେ ପୁଅମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ବହୁତ କିଛି  ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ । ଏମିତି ବି ମାନା ଯାଏ କି ବାହାଘର ଜୀବନରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ପରିବର୍ତନ ଆଣିଥାଏ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ  ଜାଣିବା ବାହାଘର ପରେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କ’ଣ ପରିବର୍ତନ ଆସିଥାଏ ଓ ପୁଅମାନେ କାହିଁକି ବଦଳି ଜାଆନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ ।

ବାହାଘର ପରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅର ପରିବାର ପ୍ରତି ଦାଇତ୍ୱ ବଢ଼ିଯାଏ । ପିଲାଳିଆମୀ ନ ଥାଏ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କର ମାନେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ବୁଝିପାରେ ।  ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର ପ୍ରତି ଥିବା ଦାଇତ୍ୱକୁ ସୁଚାରୁ ରୂପେ ତୁଲେଇଥାଏ ।

ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ କରି ନଥାଏ କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପରେ ନିଜ ଜିନିଷକୁ ଯତ୍ନ କରିବା ସହିତ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେଇଥାଏ ।

ଏଇସବୁ ଭିତରେ ପୁଅଟିର ନିଜ ସାଙ୍ଗସାଥି ଓ ନିଜ ଖୁସି ଛାଡିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ରାତିରେ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ସହିତ ବୁଲିବା ହସି ମଜାକ କରିବା ସବୁକିଛି ଛାଡିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

ବାହାଘର ଏମିତି ଏକ ବନ୍ଧନ ଯାହା ପରେ ପୁଅକୁ ଦୁଇ ପରିବାର ସହିତ ମିଶି ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଦୁଇ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ତାଙ୍କ ସହିତ ଚଳିବାକୁ ପଡେ । ସମସ୍ତଙ୍କ କଥା ମାନିବାକୁ ପଡେ ଓ ସଭିଙ୍କ ମନ ନେଇ ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

ସମୟକୁ ନେଇ ପରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଯାଏ । ଯେମିତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସମୟ ଦେବା ଏହା ସହିତ ନିଜ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେବା । ଏଇ ସବୁ ଭିତରେ  ଶିଖିଯାଏ କାହାକୁ କେତେ ସମୟ ଦେବା ଉଚିତ ଯେମିତି ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଖୁଶି ରହିବେ । କେହି ବି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନ ହେବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଦୁରାରୋଗ୍ୟ ବ୍ୟାଧିରେ ପୀଡିତ

Related posts

ରାତି ଅନିଦ୍ରା ରହିଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଏବୋଂ ଏହାର ନିରାକାର ପାଇଁ କ’ଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଛି କି ? ଏହି ସବୁ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଡେଙ୍ଗୁ ଓ ମ୍ୟାଲେରିଆ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବାକୁ ଶକ୍ତି ଦେଇଥାଏ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ପତ୍ରର ଜୁସ୍! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More