• Home
  • LIFESTYLE
  • ଝିଅମାନେ କ’ଣ ପାଇଁ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ
LIFESTYLE

ଝିଅମାନେ କ’ଣ ପାଇଁ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

କଳା ସୂତାର ମହତ୍ଵ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧାଯାଏ । ଏମିତି କି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧି ଥାଆନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କିମାରୁଥିବ । କି କଣ ପାଁଇ ଝିଅମାନେ ଏପରି କଳା ସୁତା ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି ? ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ।

ଯେତେବେଳେ ପିଲା ଛୋଟ ଥାଏ ତ ଅନ୍ୟ କାହାରି ଦୃଷ୍ଟି ନ ପଡୁ ଓ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଁଇ ଏପରି କରାଯାଇ ଥାଏ  । ଏହି କଥାକୁ  ଅନେକ ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ଚାଲିଆସୁଛି ।

ଝିଅମାନେ କ’ଣ ପାଇଁ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ black thread 1

ଏପରି କଳା ସୁତା ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରୁ ଆମକୁ ବଞ୍ଚାଇଥାଏ । ଏବଂ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ କୌଣସି ବି ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରି ନ ଥାଏ ।

ଆମ ଶରୀର ପଞ୍ଚ ତତ୍ୱରେ ମିଶିକି ହୋଇଚି ଏବଂ ଏଥିରୁ ମିଳୁଥିବା ଉର୍ଜା ଆମ ଶରୀରରେ ସଂଚାଳନ ହେଇଥାଏ ।  ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କୁ ଦୃଷ୍ଟି ଆମ ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ତେବେ  ପଞ୍ଚ ତତ୍ୱରୁ ମିଳୁଥିବା ଶକ୍ତି ଆମ ଶରୀର ରେ ପହଂଚିପାରି ନ ଥାଏ ।

ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଏପରି କଳା ସୁତା ବାନ୍ଧିବାର ମତାମତ ଦେଇଥାନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ଆଜିକା ସମୟରେ କଳା ସୂତା ଗୋଡରେ ପିନ୍ଧିବା ଏକ ଫ୍ୟାସନ ହେଇଗଲାଣି ।

ଝିଅମାନେ କ’ଣ ପାଇଁ ଗୋଡରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ black 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବୋନି କପୁର କରିପାରନ୍ତି ତୃତୀୟ ବିବାହ , ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା

Related posts

ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏହି ୫ଟି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ “ତରଭୁଜ” ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କି ଲାଭ ମିଳିଥାଏ?

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଥରିଲେ କଣ ସଙ୍କେତ ମିଳିଥାଏ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More