ନର୍ଭସ ହେଲେ ଟାଇଗର ସ୍ରଫ୍ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ ‘ ଣ ?

ଡରୁଛନ୍ତି ଟାଇଗର

ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଫିଲ୍ମ  ” ବାଗୀ -୨” । ଏହାକୁ ହିଟ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୫ ଦିନ ଆଗରୁ ଆଡଭାନ୍ସ ଟିକେଟ ବୁକିଙ୍ଗ ହୋଇସାରିଛି । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଫିଲ୍ମ  ” ବାଗୀ -୨”  ଦେଖିବାକୁ କେତେ ଉଦ୍ ବେଗର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଏହାକୁ ଦେଖି ଟାଇଗର ବେସ ଖୁସି ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ସେ କହୁଛନ୍ତି , ଏ ଫିଲ୍ମ କୁ ନେଇ ମୋ ଭିତରେ କିଛିଟା ଡର ରହିଛି । ଆଜିଯାଏ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୋର କିଛି ବି ଫିଲ୍ମ ହିଟ ହୋଇ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମୋ ପାଇଁ ହିଟ ହେବା ନିହାତି ଜରୁରୀ ।

ଫିଲ୍ମ ” ବାଗୀ -୨” ହିଟ ହେଲେ ମୁଁ ଚାହୁଁ ଥିବା ଜାଗାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବି । ୨୦୧୬ରେ ବାଗି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ।  ରେମୋ ଡିଶୁଜାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ  ‘ ଏ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ଜେଟ ‘ ଓ ‘ ମୁନ୍ନା ମାଇକେଲ ‘ ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରିଲେନି ।

” ବାଗୀ -୨” ଟିମର ସମସ୍ତେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ହିଟ ହେବ ବୋଲି ଟାଇଗର କହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଟାଇଗର ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦିଶା ପାଟନିଙ୍କ ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମନାକୁ ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ଭରପୁର ଆକ୍ସନ୍ ସହ ରୋମାନ୍ସର ଫେଣ୍ଟାଫେଣ୍ଟି ମଜା ନେଇ ପାରିବେ ଦର୍ଶକ ।

” ବାଗୀ -୨” ଟାଇଗରଙ୍କ ୫ମ ଫିଲ୍ମ । ଏହା ପରେ ଟାଇଗର ଆସିବେ କରନ୍ ଜୋହରଙ୍କ ‘ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅପ ଦ ଇଅର -୨ ‘ରେ । ଏହାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପୁନୀତ ମାଲୋହୋତ୍ରା । ୨୦୧୨ରେ ଆସିଥିବା ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅପ ଦ ଇଅର ସିକ୍ୟୁଲ୍ ହେଉଛି ଏହି ସିନେମା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ

ସେ କହୁଛନ୍ତି , ଏ ଫିଲ୍ମ କୁ ନେଇ ମୋ ଭିତରେ କିଛିଟା ଡର ରହିଛି । - 91%

91%

" ବାଗୀ -୨" ଟିମର ସମସ୍ତେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ହିଟ ହେବ ବୋଲି ଟାଇଗର କହିଛନ୍ତି - 88%

88%
89.5%

Very Good!

ନର୍ଭସ ହେଲେ ଟାଇଗର ସ୍ରଫ୍ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ ' ଣ ?

ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଫିଲ୍ମ  " ବାଗୀ -୨" । ଏହାକୁ ହିଟ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୫ ଦିନ ଆଗରୁ ଆଡଭାନ୍ସ ଟିକେଟ ବୁକିଙ୍ଗ ହୋଇସାରିଛି । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଫିଲ୍ମ  " ବାଗୀ -୨"  ଦେଖିବାକୁ କେତେ ଉଦ୍ ବେଗର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

No Votes Yet

You're not rated yet