VASTU

ଲୋକମାନେ ମନ୍ଦିର କାହିଁକି ଯାଆନ୍ତି ଓ ଏହାର ଉପକାରିତା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ପ୍ରତୋକ ଲୋକ ପ୍ରାୟ ମନ୍ଦିର ଯିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ଵାରା ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।ଲୋକମାନେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ମାନସିକତାର ହେଇଥାଏ ।  ଗୋଟେ ଯିଏ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥାଏ ଆଉ ଯିଏ ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ମାନେ ନାହିଁ ।  ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥାନ୍ତି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ସମୁଖରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି ।

ମନ୍ଦିର ଯିବାଦ୍ୱାରା କି କି ଉପକାର ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଖାଲି ଗୋଡ଼ରେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥାଏ ତ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦ୍ୱାରା ପୁରା ଶରୀରକୁ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଯାହା ଫଳରେ କି ତାଙ୍କ ଶରୀର ନୂତନ ଉର୍ଜାର ସକ୍ଷମ ହେଇଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ୱାରା ସେଠାକାର ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି  ଶରୀର ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିଥାଏ ଏବଂ ସବୁ ପ୍ରକାରର ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିତ ରୁ ଦୁରେଇ ରହିଥାନ୍ତି । ଏବଂ ମନ ଶାନ୍ତି ରହିଥାଏ ।

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ମନ୍ଦିର ଯାଇକି ଭଗବାନ ଙ୍କ ସମୁଖରେ ନିଜର ଦୁଇ ହାତକୁ ଯୋଡି ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥାଏ ତ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।  ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ୱାରା ମନ୍ଦିରରେ ଯେଉଁ କର୍ପୁର ଜଳାଯାଇଥାଏ ତାହାର ଧୁଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀରର ସବୁ ଜୀବାଣୁକୁ ନାଶ କରିଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ଵାରା ସବୁ ଗ୍ରହ ଦୋଷ କଟିଥାଏ । ଆପଣ କେବେ ବି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ ନାହିଁ । ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସୌନ୍ଦଯ୍ୟ ବଢାଇବା ସହ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ ବିନ୍ଦି

ENO Beuro

ଶନିବାର ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କୁପ୍ରଭାବ ସମ୍ବନ୍ଧରେ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment