VASTU

ଲୋକମାନେ ମନ୍ଦିର କାହିଁକି ଯାଆନ୍ତି ଓ ଏହାର ଉପକାରିତା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ପ୍ରତୋକ ଲୋକ ପ୍ରାୟ ମନ୍ଦିର ଯିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ଵାରା ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।ଲୋକମାନେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ମାନସିକତାର ହେଇଥାଏ ।  ଗୋଟେ ଯିଏ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥାଏ ଆଉ ଯିଏ ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ମାନେ ନାହିଁ ।  ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥାନ୍ତି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ସମୁଖରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି ।

ମନ୍ଦିର ଯିବାଦ୍ୱାରା କି କି ଉପକାର ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଖାଲି ଗୋଡ଼ରେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥାଏ ତ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦ୍ୱାରା ପୁରା ଶରୀରକୁ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଯାହା ଫଳରେ କି ତାଙ୍କ ଶରୀର ନୂତନ ଉର୍ଜାର ସକ୍ଷମ ହେଇଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ୱାରା ସେଠାକାର ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି  ଶରୀର ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିଥାଏ ଏବଂ ସବୁ ପ୍ରକାରର ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିତ ରୁ ଦୁରେଇ ରହିଥାନ୍ତି । ଏବଂ ମନ ଶାନ୍ତି ରହିଥାଏ ।

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ମନ୍ଦିର ଯାଇକି ଭଗବାନ ଙ୍କ ସମୁଖରେ ନିଜର ଦୁଇ ହାତକୁ ଯୋଡି ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥାଏ ତ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।  ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ୱାରା ମନ୍ଦିରରେ ଯେଉଁ କର୍ପୁର ଜଳାଯାଇଥାଏ ତାହାର ଧୁଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀରର ସବୁ ଜୀବାଣୁକୁ ନାଶ କରିଥାଏ ।

ମନ୍ଦିର ଯିବା ଦ୍ଵାରା ସବୁ ଗ୍ରହ ଦୋଷ କଟିଥାଏ । ଆପଣ କେବେ ବି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ ନାହିଁ । ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମହାଶିବରାତ୍ରୀ ଅବସରରେ କିପରି କରିବେ ଶିବାର୍ଚ୍ଚନା!

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ମିଳେ

ENO Beuro

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପର୍ସ ଶୁଭ 

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More