• Home
  • Uncategorized
  • ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା
Uncategorized

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ମହିଳା ଜଣକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଆର୍‌ଟି ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଏକ ମହିଳା ଜଣକ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତର ଆଳାପ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଲୋକେସନ ସେୟାର କରିବା ଦ୍ଵାରା ସେ ହୁଏତ ଖୁସି ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ବୁଲାବୁଲି କରି ଆସି ଘର କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ହଟାତ୍ ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇ ନ ଥିଲା ।

କାରଣ ସେ ଯେତେବେଳେ ବାହାରେ ଥାଇ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘର ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିବା ଏକ ଚୋର ଘରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଚୋରି କରି ଯିବା ସହ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ମଧ୍ୟ ଚୋରି ହୋଇ କରିନେଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଷ୍ଟାଟସ ଦେଖି ସେ କେଉଁଠି ଅଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବା ପରେ ଚୋରମାନେ ଘରେ ପଶି ଚୋରି କରିଥିଲେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ।

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା 35199062 834220530101742 7670203912913158144 n

ପଢନ୍ତୁ : ପ୍ରତିଦିନ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଶରୀରର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ବଢାନ୍ତୁ

Related posts

7th Pay Commission Allowances Was Approved By The State Cabinet

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ !

ଭଲ ନିଦ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ପିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ପାନୀୟ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More