News

ହତ୍ୟା କରାଗଲା ମହିଳା ଜଣକୁ ୩ ମହଲା ଉପରୁ ଠେଲି

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ

ଚଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଟିଆ ଶ୍ରୀବିହାରସ୍ଥିତ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ୩ ମହଲାରୁ ପଡି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତୁ ଘଟିଛି । ତାଙ୍କ ନାମ ଜିଜ୍ଞାସା ମିଶ୍ର (୨୮) । ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନାମ ଅଭିଷେକ ପରମାଣିକ । ଘର ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ସଖୀଗୋପାଳ । ସେ ପଟିଆର ଏକ ସଫ୍ଟୱେର କମ୍ପାନିରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।  ଜିଜ୍ଞାସାଙ୍କୁ ୩ ମହଲା ଉପରୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଜିଜ୍ଞାସାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହାଇଦ୍ରବାଦରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଝିଅ ଅଜାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ଏହି ସମୟରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏହି ଆପାର୍ଟମେଂଟରେ ଥିଲେ ଜିଜ୍ଞାସା । ରାତି ୩ଟାରେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା । ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଘଟଣା ଘଟିବାର ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ଘଂଟା ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ । ପୁଲିସ ଏହି ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଶଶାଙ୍କଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି ।

ସେପଟେ ସେହି ରାତିର କିଛି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ରାତି ପ୍ରାୟ ୪ଟାରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଜଣକ ଏହି କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ଧରି ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଜିଜ୍ଞାସା କେମିତି ତଳକୁ ଖସି ପଡିଲେ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର କାହାରି ପାଖରେ ନାହିଁ । ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଥିଲା କି ? ଏ ପ୍ରଶ୍ନର ବି ଉତ୍ତର ଖୋଜୁଛି ପୁଲିସ ।

ସେପଟେ ଜିଜ୍ଞାସାଙ୍କ ମୃତୁ ଖବର ପାଇ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଚାକିରି କରିଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଅଭିଷେକ ପରମାଣିକ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଜିଜ୍ଞାସାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ଜିଜ୍ଞାସାଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ।

ହତ୍ୟା କରାଗଲା ମହିଳା ଜଣକୁ ୩ ମହଲା ଉପରୁ ଠେଲି News 3 1 2

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆପଣଙ୍କ ଓଠ କଳା ପଡିଯାଉଛି କି ? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Related posts

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର: ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ଯୋଡୁଥିବା ରାମ ସେତୁକୁ ଭଙ୍ଗାଯିବ ନାହିଁ

ENO Beuro

ଆପ୍‌ର ୨୦ଜଣ ବିଧାୟକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବିପଦରେ : ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ

ENO Beuro

ପାକିସ୍ତାନର କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More