SPORTS

ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌:୪୦ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଭାରତ

ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଟିମ ବିଶ୍ୱକପ କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଇଟାଲୀକୁ ୩-୦ ଗୋଲ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଦଳ କ୍ୱାର୍ଟର୍ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ‘କର ବା ମର’ ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ଲାଲରେମସିଆମି, ନେହା ଗୋଏଲ ଓ ବନ୍ଦରା କାଟାରିଆ ଗୋଲ ଦେଇଥିଲେ। ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ଆୟରଲାଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ।

ମ୍ୟାଚ ଆରମ୍ଭରୁ ଉଭୟ ଟିମର ଖେଳାଳିମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଖେଳର ୯ ମିନିଟରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ଇଟାଲିର ବକ୍ସକୁ ପ୍ରଥମ ଗୋଲ ଦେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡ଼ାକରିଥିଲେ । ଅଳ୍ପ କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଖେଳାଳି ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜିଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଲାଲରେମସିୟାମୀ ଗୋଲ ଦେଇଥିଲେ।

୪୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୋଲ୍‌ କରିଥିଲେ ନେହା ଗୋୟଲ। ସେହିପରି ୫୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ବନ୍ଦନା କାଟାରିଆ ତୃତୀୟ ଗୋଲ୍‌ କରିଥିଲେ।

ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌:୪୦ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଭାରତ ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌:୪୦ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଭାରତ women

ପଢନ୍ତୁ;କେଉଁ ଜୁସ ପିଇଲେ କେଉଁ ରୋଗ ଭଲ ହୁଏ , ଜାଣନ୍ତୁ !

Related posts

Odisha Weightlifters Sneha & Jhilli Bag Gold At Gold Coast Commonwealth Games

Krishna Kumar Manoj

ଓଡିଶା ହକି ବିଶ୍ଵକପ: ହକି ବିଶ୍ୱକପ ଅଫିସିଆଲ୍ ଓପନିଙ୍ଗ୍ ସଙ୍ଗୀତରେ ଏକାଠି ହେବେ ରହମାନ ,ଗୁଲଜାର

Krishna Kumar Manoj

ସାଫ୍‍ ୧୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‍ ବାଳିକା ଫୁଟ୍‍ବଲ:ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More