LIFESTYLE

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଜୋତା ପିନ୍ଧାରୁ ଜାଣିହେବ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି ?

ବଜାରରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଜୋତା ମିଳୁଛି । ସମସ୍ତେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପସନ୍ଦ ହିସାବରେ ଜୋତା ପିନ୍ଧିବା ସହ ସମସ୍ତଙ୍କର ଜୋତାକୁ ନେଇ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ ରହିଛି । କାହାକୁ ଫ୍ଲାଟ ଭଲ ଲାଗେ ତ କାହାକୁ ହିଲ୍ସ ବିଶେଷ କରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ପୋଷାକ ସହ ଜୋତାକୁ ନେଇ ପସନ୍ଦ ଅଲଗା ଅଲଗା ରହିଥାଏ । ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଜୋତା ପିନ୍ଧାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ଜାଣିହୁଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ?

ଜୋତା ପିନ୍ଧାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ :-

ସ୍ପୋର୍ଟସ ସୁଜ :- ଏହାକୁ ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ଚାଲକ । ଏପରି ମହିଳାଙ୍କ ମନ ଖୋଲା,ଏମାନଙ୍କ  ମନରେ କିଛି ନ ଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ସଚେତନ ଥାନ୍ତି ।

କ୍ଲୋଜ୍‌ ଫ୍ର ଫ୍ଲାଟ୍‌ ସୁଜ୍‌ :- ଏହି ପ୍ରକାରର ଜୋତା ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ଓ ଯତ୍ନବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କେବେ ଆଳସ୍ୟ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି । ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ କର୍ମ ଠିକ ସମୟରେ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଫ୍ଲିପ ଫ୍ଲପ :- ଏହି ପ୍ରକାରର ଜୋତା ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳାମନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ । ଏମାନେ ଖୋଲା ମିଜାସର । ଏମାନେ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ନିଜର ବନ୍ଧୁତା ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କାହାଠୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଫ୍ଲାଟ ଫର୍ମ ହିଲ୍ :- ଫ୍ଲାଟ ଫର୍ମ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ଫ୍ୟାସନେବଲ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଅଧିକାଂଶ କର୍ମଜୀବି ମହିଳା ଏ ପ୍ରକାରର ହିଲ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ବେଳେ ଏହା ତାଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାଏ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଖରାଦିନେ ଗରମ ତାପମାତ୍ରାରୁ ନିଜକୁ କିପରି ରକ୍ଷା କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଜାଣନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଉପାୟରେ ରୋଷେଇଶାଳ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ENO Beuro

ଆପଣଙ୍କ ପାଠ ମନେ ରହୁ ନାହିଁ କି ? ପାଠ ମନେ ରଖିବା ପାଇଁ ଏହି ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ

ENO Beuro

ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାମ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More