Featured

ଏଣିକି ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ବି ଟଙ୍କା ପଠାଇପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

ହ୍ୱାଟସଆପ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛି। ଆଉ କଂପାନୀ ଏହାକୁ ଆହୁରୀ ସ୍ମାର୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦନି କିଛି ନା କିଛି ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଭେଟି ଦେବାରେ ଲାଗିଛି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ହ୍ୱାଟସଆପ ଏକ ଦମଦାର ଫିଚର୍ସ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାକି ପେମେଂଟ ଫିଚର ।

ଏହି ପେମେଂଟ ଫିଚର ଜରିଆରେ ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଅନଲାଇନ ପେମେଂଟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ।  ହ୍ୱାଟସଆପରେ ଏହି ଫିଚର ଚାଲୁ ହେବା ପରେ ଡିଜିଟାଲ ପେମେଂଟର ଚାହିଦା ଦ୍ରୁତବେଗରେ ବଢିବ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଉଛି ।

ଏଣିକି ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ବି ଟଙ୍କା ପଠାଇପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ? wtsapp

ଏହି ଫିଚରଟିକୁ ହ୍ୱାଟସଆପ ଫେବୃୟାରୀ ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହ ବେଳକୁ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ କଂପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ୟୁନିଫାଇଡ୍ ପେମେଂଟ ଇଂଟରଫୋସ ୟୁପିଆଇ ବୋର୍ଡ ପେମେଂଟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇଂଟିଗ୍ରେଟ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ରହିଛି ।

ହ୍ୱାଟସଆପର ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏହାର ପାର୍ଟନର ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ  ଟେଷ୍ଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରହିଛି । ଫେସବୁକ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ମେସେଜିଂ କଂପାନୀକୁ ନିଜର ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ୟୁପିଆଇ ସହିତ ଇଂଟିଗ୍ରେଟ୍ କରିବାର ମଂଜୁରୀ ଗତବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ମିଳିସାରିଛି । ଯେଉଁଥିରେଫୋନପେ, ପେଟିଏମ, ଗୁଗଲ ତେଜ୍ ଏବଂ ଭୀମ ଆପ ଭଳି ଆପ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ଏଣିକି ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ବି ଟଙ୍କା ପଠାଇପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ? whatsapp promo

ପଢନ୍ତୁ ;

ହୃଦରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଖାଆନ୍ତୁ ଚକୋଲେଟ୍‌ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଚକୋଲେଟ୍‌ ଖାଇଲେ କେଉଁ ଉପକାର ମିଳେ 

 

 

Related posts

“Ghar Jana Hai” Hindi Music Video Will Explain The Migration Issues In Odisha

ENO Beuro

ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ଶେଷ ହେଉଛି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ , ତା ପରେ କ’ଣ କରିବେ ?

ENO Beuro

କଣ ଆପଣ ବି ନଡିଆ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି ଜାଣନ୍ତୁ ନଡ଼ିଆ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶିତ ଦିନେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More