Featured

ଏଣିକି ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ବି ଟଙ୍କା ପଠାଇପାରିବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

ହ୍ୱାଟସଆପ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛି। ଆଉ କଂପାନୀ ଏହାକୁ ଆହୁରୀ ସ୍ମାର୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦନି କିଛି ନା କିଛି ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଭେଟି ଦେବାରେ ଲାଗିଛି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ହ୍ୱାଟସଆପ ଏକ ଦମଦାର ଫିଚର୍ସ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାକି ପେମେଂଟ ଫିଚର ।

ଏହି ପେମେଂଟ ଫିଚର ଜରିଆରେ ଆପଣ ହ୍ୱାଟସଆପରେ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଅନଲାଇନ ପେମେଂଟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ।  ହ୍ୱାଟସଆପରେ ଏହି ଫିଚର ଚାଲୁ ହେବା ପରେ ଡିଜିଟାଲ ପେମେଂଟର ଚାହିଦା ଦ୍ରୁତବେଗରେ ବଢିବ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ଫିଚରଟିକୁ ହ୍ୱାଟସଆପ ଫେବୃୟାରୀ ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହ ବେଳକୁ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ କଂପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ୟୁନିଫାଇଡ୍ ପେମେଂଟ ଇଂଟରଫୋସ ୟୁପିଆଇ ବୋର୍ଡ ପେମେଂଟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇଂଟିଗ୍ରେଟ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ରହିଛି ।

ହ୍ୱାଟସଆପର ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏହାର ପାର୍ଟନର ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ  ଟେଷ୍ଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରହିଛି । ଫେସବୁକ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ମେସେଜିଂ କଂପାନୀକୁ ନିଜର ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ୟୁପିଆଇ ସହିତ ଇଂଟିଗ୍ରେଟ୍ କରିବାର ମଂଜୁରୀ ଗତବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ମିଳିସାରିଛି । ଯେଉଁଥିରେଫୋନପେ, ପେଟିଏମ, ଗୁଗଲ ତେଜ୍ ଏବଂ ଭୀମ ଆପ ଭଳି ଆପ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ହୃଦରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଖାଆନ୍ତୁ ଚକୋଲେଟ୍‌ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଚକୋଲେଟ୍‌ ଖାଇଲେ କେଉଁ ଉପକାର ମିଳେ 

 

 

Related posts

ଯାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖାଦ୍ୟ ରାତ୍ରି ସମୟରେ ଭୋଜନ କଲେ ସୁନିଦ୍ରା ହୋଇଥାଏ

ENO Beuro

ଆପଣ ଘରେ ବସି ଅନଲାଇନରେ କରିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାର ଜନ୍ମ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା

ENO Beuro

ଅଫିସ ଯାଉଛନ୍ତି କି? ଯାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସବୁ ଖାଦ୍ୟ ସକାଳ ଜଳଖିଆ ରେ ନେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ

ENO Beuro

Leave a Comment