SPORTS

ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇର ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଘୋଷଣା : ‘ର’ ଏବଂ ‘ସ୍ମାକଡାଉନ’ ପ୍ରଥମ ଥର ହିନ୍ଦୀ କମେଣ୍ଟ୍ରି ସହିତ ହେବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ

ସୋନି ପିକଚର୍ସ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ନେଟଓ୍ଵର୍କ ଓ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇ ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ଟେଲିଭିଜନ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ‘ର’ ଏବଂ ‘ସ୍ମାକଡାଉନ’ ପ୍ରଥମ ଥର ହିନ୍ଦୀ କମେଣ୍ଟ୍ରି ସହିତ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେବ। ଏହାର ପ୍ରସାରଣ ବୁଧବାର ଟେଲିଭିଜନ ଚ୍ୟାନେଲ ସୋନି ‘ଟେନ-୩’ରେ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହା ଛଡା ‘ସୋନି ଟେନ-୧’ରେ ‘ର’ ଏବଂ ‘ସ୍ମାକଡାଉନ’ର ପ୍ରସାରଣ ଇଂରାଜୀ କମେଣ୍ଟ୍ରି ସହିତ ହେବ।

ସୋନି ପିକଚର୍ସ ନେଟଓ୍ଵର୍କ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳ ଏବଂ ବିତରକ କାରବାର ବିଭାଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜେଶ କୌଶଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଆମକୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇର ପ୍ରମୁଖ ସୋ ର ଏବଂ ସ୍ମାକଡାଉନକୁ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ କରିବାର ଘୋଷଣା କରି ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରୁଛୁ। ଦୁଇ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ନିଜ ନିଜର ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ରହିଛି। ଯାହା ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଞ୍ଚ ଓ ରୋଚକ ବଢ଼ାଇଥାଏ।

ରେସଲମାନିଆ ୩୩ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁର ପ୍ରଥମ ଖାସ୍ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଯାହା ହିନ୍ଦୀରେ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେଉଛି। ଏପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇର ଖାସ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇ ନେଟଓ୍ଵର୍କରେ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଥିଲା। ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନରେ ସୋନି ପିକଚର୍ସ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ନେଟଓ୍ଵର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇ ‘ଡବ୍ଲ୍ୟୁଡବ୍ଲ୍ୟୁଇ ସଣ୍ଡେ ଧମାଲ’ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ଏହା ହିନ୍ଦିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସାପ୍ତାହିକ ସୋ ଅଟେ।

 

ପଢନ୍ତୁ;

ପ୍ରତିଦିନ ଭୋଜନ ପରେ ଖାଇଲେ “ଗୁଡ” ମିଳିବ ଏହି ଲାଭ ! ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ମାରାଡୋନା

ENO Beuro

ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି: ଟସ୍‌ ଜିଣି ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ୍‌ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ

ENO Beuro

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଟ୍ୱେଣ୍ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍‌ରେ ରାଇନାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment