Entertainment

‘ ଉରି ‘ ସିନେମାରେ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କ ନାୟକ କିଏ ହେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ନିର୍ଦେଶକ ଆଦିତ୍ୟ ଧରଙ୍କ ଡ଼େବ୍ୟୁ ସିନେମା

ଭାରତୀୟ ସେନାର ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସିନେମା ‘ ଉରି ‘ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମି ଗୌତମ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏହା ହେଉଛି ନିର୍ଦେଶକ ଆଦିତ୍ୟ ଧରଙ୍କ ଡ଼େବ୍ୟୁ ସିନେମା । ସିନେମାର ପ୍ରଯୋଜନ ଦେଇଛନ୍ତି ରୋନି ସ୍କୃୱାଲା ପ୍ରଡକ୍ସନ ।

‘ ଉରି ‘ ସିନେମାରେ ୟାମି ଗୌତମ ଜଣେ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ଅଫିସର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଭିକି କୌଶଲ କମାଣ୍ଡର ଇନ୍ ଚିଫ୍ ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏ କାଶ୍ମୀରର ଉରିର ଭାରତୀୟ ସେନା ଶିବିରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସେନା ସମୂହ ନେତୃତ୍ଵ ନେଇଥିଲେ ।

ଏହି କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଦିତ୍ୟ ଖୁବ୍ ଗବେଷଣା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବେଶ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । କେବଳ ଆଦିତ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି ୟାମି ଗୌତମ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ୟାମି କହିଛନ୍ତି , ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏଭଳି ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରୁଛି । ଏଥିରେ ମୁଁ ଆଜିକାଳିକା ଝିଅଙ୍କ ସାହାସ ଓ ଶକ୍ତିର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ଵ କରୁଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସରିଲା ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ଯାଞ୍ଚ କିନ୍ତୁ ଫିଟି ପାରିଲାନି ସଠିକ ରହସ୍ୟ

Related posts

ସଲମାନ ଜେଲ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଦୋହଲିଲା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ

ENO Beuro

ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀରେ ସୋସିଆଲମିଡିଆରେ ଜଣାଇଲେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା : ଅର୍ଜୁନ କପୁର

ENO Beuro

ଇସ୍ରାଏଲରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ସିନେମା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More