LIFESTYLE

ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କରେ କେଉଁ କେଉଁ କଥା ଗୋପନ ରଖିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଖୁସିରେ ଯେଉଁ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ ଆପଣ ନିଜ ସାଥି ସହ ବିତାଇଛନ୍ତି ତାହା ଦୁହିଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ।ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ ।  ଏମିତି  ଅନେକ ଅଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିରେ ଈର୍ଷାନ୍ୱିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କକୁ ସବୁବେଳେ ଗୋପନରେ ରଖିବା ଖୁବ୍ ଭଲ । କୈାଣସି ପବ୍ଲିକ ସ୍ଥାନରେ ନିଜ ରିଲେସନ ବିଷୟରେ କହିବା ବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଲେଖିବା ଓ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ସବୁ ସେୟାର କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ।

ଏହି ୫ଟି କଥା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଆପଣଙ୍କର ଯେତେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ସେ ହୋଇଥାଆନ୍ତୁ , ହେଲେ ନିଜର ଓ ନିଜ ସାଥୀର ବେଡରୁମ କଥାକୁ ବନ୍ଧୁ ଆଗରେ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସବୁଠୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ଆର୍ଥିକ ଭାବେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ନୁହଁନ୍ତି, ତ ଏଥିନେଇ କାହା ଆଗେ ଆଲୋଚନା କରନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ କି ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀର ଥଟ୍ଟାମଜାକ ହେବ ।

ଆପଣ  ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ  ଆପଣଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ନକରାତ୍ମକ କଥା ସବୁବେଳେ କୁହନାହିଁ । ଏମିତି ହେବେ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ନିଜ ସାଥୀ ସହ ବ୍ରେକଅପ ପାଇଁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତେଇବେ । କାହିଁକି ନା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭଲରେ ଜାଣନ୍ତି ।

ଅନେକ ସମୟରେ ସାଥୀସହ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ କଥାକଟା କଟି ଓ ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ । ଏହାକୁ କେତେକ ସହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ନିଜର କୈାଣସି ବନ୍ଧୁ ସହ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀର ଇମେଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗରେ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀର ପୁରୁଣା ସପର୍କ ବିଷୟରେ କେବେ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଏହାର ସେ ଫାଇଦା ଉଠେଇପାରନ୍ତି । ସାଥୀକୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକେଇ ପାରନ୍ତି ।
ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କରେ କେଉଁ କେଉଁ କଥା ଗୋପନ ରଖିବେ ଜାଣନ୍ତୁ couple 2
ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ରଙ୍କ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

Related posts

ସପ୍ତାହର କେଉଁ ଦିନଗୁଡିକରେ ଚୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj

ଗରୁଡ଼ ପୁରାଣ ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସତ କହୁଛି କି ମିଛ କହୁଛି କିପରି ଜାଣିବେ?

Krishna Kumar Manoj

ବିସ୍କୁଟ କ୍ଷୀରି ଖାଇଛନ୍ତି କି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି ତିଆରି ହୁଏ ବିସ୍କୁଟ କ୍ଷୀରି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More