LIFESTYLE

ଆପଣଙ୍କ ଭାବି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମ ‘B’ ରୁ ଆରମ୍ଭ କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି କିପରି

ଆପଣଙ୍କ ଭାବି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମ 'B' ରୁ ଆରମ୍ଭ କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି କିପରି

ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କେମିତିକା ତାହା ଆପଣଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ପରେ ହିଁ ଜାଣିହେବ। କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ବିଦ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ନାଁରୁ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କହିଦେଇ ପାରେ। ଶାସ୍ତ୍ର କହୁଛି, ଆପଣଙ୍କ ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣିହୁଏ। ଆଜି ଜାଣିବା ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ‘B’, ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣ କିଭଳି ହୋଇଥାଏ

ଯେଉଁ ଲୋକର ନାଁ ‘B’ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ, ସେ ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପରଫେକ୍ଟ ବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେହିପରି ସେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ସମ୍ବେଦନାଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେ କାହା ଉପରେ ରାଗ ଓ ଅଭିମାନ କରିଥିଲେ ବି ଖୁବଶୀଘ୍ର ସବୁ ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତି।

‘B’ ଅକ୍ଷରରୁ ନାଁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଆଉ ଏକ ବିଶେଷ ଗୁଣ ହେଲା, ସେମାନେ ପ୍ରେମିକ ମନବୃତିର। ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ଏମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ। ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଯେତିକି ପାଗଳ, ପ୍ରେମକୁ ପାଳିବାରେ ବା ସମ୍ମାନ ଦେବାରେ ବି ସେତିକି ସଚେତନ। ସେମାନେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିର କେବେ ମନଦୁଃଖ କରାନ୍ତି ନାହିଁ। କଥା ଦେଇଥିଲେ କଥା ଭାଙ୍ଗନ୍ତି ନାହିଁ। ତେଣୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏମାନେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ହିଁ ବାହା ହୁଅନ୍ତି, ଧୋକ୍କା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଶାସ୍ତ୍ର କହୁଛି ‘B’ ଅକ୍ଷରରୁ ଯାହା ନାଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ, ସେ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହିଁ କରିଥାନ୍ତି। ଯଦି ବି କେବେ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ କରିବାକୁ ପଡ଼େ ତେବେ ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ନିଷ୍ଠାର ସହ ପାଳିଥାନ୍ତି। ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସମାଜ ସେବାରେ ବେଶୀ ମନ ବଳାନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ପ୍ରକାର ଲୋକଙ୍କର ଗୋଟେ ସମସ୍ୟା ହେଲା, ଏମାନେ ଖୁବ୍ ମନୁଆ। ସଂପର୍କ ବଢାଇବାକୁ ଟିକେ ସମୟ ନିଅନ୍ତି। ହଠାତ୍ କାହା ସହ ମିଶିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଥରେ ମିଶିଲେ ନିଷ୍ଠାର ସହ ସେ ସଂପର୍କକୁ ପାଳନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଏହି ଧରଣର ଲୋକଙ୍କର କମ୍‌ ବନ୍ଧୁ ଥାନ୍ତି।

ଆପଣଙ୍କ ଭାବି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମ 'B' ରୁ ଆରମ୍ଭ କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି କିପରି

ପଢନ୍ତୁ, ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ହେବ ଜୟ କିଷାନ ସମାବେଶ, ସମାଜସେବୀ ଆନ୍ନା ହଜାରେ ହେବେ ସାମିଲ

Related posts

ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ହାକୁଡି ଆସୁଛି କି? ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର!

ENO Beuro

N ଅକ୍ଷରରୁ ନାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ ଏହି ବିଶେଷ ଗୁଣ

Ratnamani Moharana

ହାଇ ହିଲ୍ସ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି କି!!! ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ ଏହା ଶରୀର ଉପରେ ପକାଏ କୁପ୍ରଭାବ

Ratnamani Moharana

1 comment

Leave a Comment