30.1 C
Bhubaneswar
October 22, 2021
EnewsOdia.Com
ନ୍ୟୁଜ୍

ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ପାଲଟିଛି ଓରିଓ ସେକ୍‌, କିଟ୍‌କାଟ୍‌ ସେକ୍‌

ସମୟ ବଦଳିବା ସହ ବଦଳୁଛି‌ ସହରବାସୀଙ୍କ ଖାଦ୍ୟର ପସନ୍ଦ। ନୂଆ ଓ ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ହେଉ କିମ୍ବା ଡ୍ରିଙ୍କ୍ସ୍‌; ସମସ୍ତେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସମୟରେ ନିଜ ସ୍ବାଦ ବଦଳାଇବାକୁ। ଆଧୁନିକତାକୁ ଆପଣାଇବା ପାଇଁ ସଭିଏଁ ତତ୍ପର। ଶୀତ ପରେ ଏବେ ଆସୁଛି ଖରାଦିନ। ଏହି ସମୟରେ ପେଟ ଓ ପାଟିକୁ ଥଣ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି ସମସ୍ତେ। ଏହା ସହ ଚାହାନ୍ତି ପିଇବାକୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ଡ୍ରିଙ୍କ୍‌। ଖରା‌ଦିନେ କିଏ ଲସି ପଇଥାଏ ତଡ଼ କିଏ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସେକ୍ ପିଇବାକୁ ଚାହିଥାଏ।

ଯୁବିପିଢ଼ିଙ୍କ ସ୍ବାଦ ଅନୁଯାୟୀ ଦେକାନୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବଜାରକୁ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ସେକ୍। ସାଧାରଣତଃ ଫଳ ଜୁସ ସମସ୍ତେ ପିଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଳ ରସକୁ ବଦଳାଇ କିଛି ଭିନ୍ନ ଭଙ୍ଗରେ ବଜାରରେ ଏବେ ମିଳୁଛି ସେକ୍। ଯାହା କି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚକୋଲେଟ ଓ ବିସ୍କୁଟ ଦ୍ବାରା ତିଆରି କରାଯାଉଛି। ପିଇବାକୁ ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ଓ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର ହୋଇଥିବାରୁ ଏହାକୁ ପିଇବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜୁମଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଖାସ୍‌କରି ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ନେଇ ରହିଛି ଅଧିକ ଉତ୍କଣ୍ଠା।

ସେକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ କୋଲ୍‌ଡ କଫି, ପାଇନ୍‌ଆପଲ୍‌ ସେକ୍, ଷ୍ଟ୍ର’ବେରି ସେକ୍, ବାଦାମ ସେକ୍‌, ‌ଚକୋ ସେକ୍‌, ବ୍ଲାକ କରେଣ୍ଟ ସେକ୍‌, ବଟର ସ୍କଚ୍‌ ସେକ୍‌, ଓରିଓ ସେକ୍‌, କିଟ୍‌କାଟ୍‌ ସେକ୍‌, ମ୍ୟାଙ୍ଗୋ ସେକ୍‌, ଲିଚି ସେକ୍‌, ଏବଂ ଖରାଦିନ ପାଇଁ ମିଣ୍ଟ କିଟ୍‌କାଟ୍‌ ସେକ୍‌, ମିଣ୍ଟ ଓରିଓ ସେକ୍‌, ମିଣ୍ଟ ଚକୋଲେଟ ସେକ୍‌ ରହିଛି। ଏହି ସେକ୍ ପ୍ଲେନ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷକ ଓ ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଏଥିରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆଇସ୍‌କ୍ରିମ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ ଓରିଓ ସେକ୍‌ ଓ କିଟ୍‌କାଟ୍‌ ସେକ୍‌ର ଅଧିକ ଡ଼ିମାଣ୍ତ ରହିଛି। ପ୍ଲେନ ସେକ୍ ଦର ୩୦ ଟଙ୍କା ରହିଥିବା ‌ବେଳେ ସେକ୍‌ ଉଇଥ ଆଇସ୍କ୍ରିମ ଦର ୬୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୫୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ବୋର୍ଡ କହିଲା ଭାଇରାଲ ହୋଇନି ମାତୃଭାଷା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର

Related posts

ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ଲାଇନ କାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ସେସୁ

Ratnamani Maharana

ଆରପାରିରେ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା

Ratnamani Maharana

CBI ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟରେ ACF ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More