• Home
  • Entertainment
  • ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ, ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି
Entertainment

ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ, ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବର କୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଏବେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ । ଶେଷରେ ଜିନାଙ୍କୁ ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି । ଯିଏ ତାଙ୍କର ହେବ ସୁଖଦୁଃଖର ସାଥି ଓ ଅତି ଆପଣାର ମଣିଷ ।

ତରଙ୍ଗ ଟିଭିରେ ରିଆଲିଟି ସୋ “ଜିନାର ଜୀବନସାଥୀ” ରେ ଏକ ସ୍ଵୟଂବର ମାଧ୍ୟମରେ ଜିନା ଖୋଜୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ । ଶେଷରେ ସେ ୧୦ ଜଣ ପ୍ରତିଯ଼ୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଛିଲେ ରୁଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଅତି ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିଥିଲେ ରୁଦ୍ର ଓ ଶେଷରେ ବିଜୟୀ ହେଇ ପାଇଲେ ଜିନାଙ୍କୁ ପାଇବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ।

ରୁଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଅତି ପରିଚିତ ନହେଲେ ବି ଓଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର । ଜିନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କେତୋଟି ସିନେମା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ମନ ରହିବ ଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ (୨୦୧୧), ପ୍ରେମିକା (୨୦୧୩), ଅପନା ହାଥ ଜଗର୍ନ୍ନାଥ (୨୦୧୫), ଗଳ୍ପ ନୁହେଁ ଅଳ୍ପ ଦିନର (୨୦୧୫) ଓ  ଝିଅଟା ବିଗିଡିଗଲା (୨୦୧୬) ଆଦି କେତେକ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ରରେ ରୁଦ୍ର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ, ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି  ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ, ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି

ପଢନ୍ତୁ, ନୂଆ ନୃତ୍ୟ ଭିତ୍ତିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ରୀଷ୍ଣା – ଷ୍ଟୋରି ଅଫ ଏ ଡ଼ାନ୍ସର

Related posts

ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭସାଂଲୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି ।

Krishna Kumar Manoj

ବିବାଦ ତୁଟିଲା : ଖୁବ୍‌ ଖୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏହି ସିନେମାର ଶୁଟିଙ୍ଗ

Krishna Kumar Manoj

ରିଲିଜ ହେଲା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ପରୀ’ ଟ୍ରେଲର :ଅନୁଷ୍କା ଭୟଙ୍କର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More