News

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ଷ୍କମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଜିନତ ଅମାନ!

ଜିନତ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ବୟାନ

ବର୍ଷୀୟନୀ ବଲିଊଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନତ ଅମାନ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅମନ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ଷ୍କମ ଓ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟୁଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେ ୫ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ପୋଲିସରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି କି, ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ୟବସାୟୀ ସରଫରାଜ ଓରଫ ଅମନ ଖନ୍ନା (୩୮) ଜିନତ ଅମାନଙ୍କୁ କିଛି ଦିନରୁ ପିଛା କରୁଥିଲା । ଏହି ବ୍ୟବସାୟୀ ଜିନତଙ୍କୁ ହ୍ୱଟ୍ସ ଆପରେ ମଧ୍ୟ ଅଶ୍ଲିଳ ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ଫଠାଉଥିଲା ତା ଉପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ସହିତ ର୍ଦୁବ୍ୟବହାର କରିବା ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଙ୍କୁ ପିଟିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଯେତବେଳେ ଜିନତ ବ୍ୟବସାୟୀ ଉପରେ ରେପ ର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ସେତବେଳେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ବର୍ତମାନ କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ ଟିମ୍ କୁ ଦିଆଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ,ଅମନ ଖନ୍ନା ବହୁତ ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଫିଲ୍ମ ମେକିଙ୍ଗ ଏବଂ ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି , ତା ସହିତ ସେ ମାନସିକରୋଗୀ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମଳିଛି । ଉକ୍ତ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବାଙ୍ଗୁର ନଗର ରେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ସ୍ଵାମୀର କେଉଁ ଗୁଣ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଖରାପ ଲାଗିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଆହୁରି ତିନି ମାସର ଅପେକ୍ଷା ପରେ ନୂଆ ୨୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଏଟିଏମ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ

ENO Beuro

ବଳିଆ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି, ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରାଇଭେଟ ଓ୍ଵାର୍ଡରେ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଅଛି

ENO Beuro

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅସୁସ୍ଥ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment