Entertainment

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋର ଟ୍ରେଲର୍

zero

ବଲିଊଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ୍ ଶାହରୁଖ୍ ଅଭିନୀତ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋର ଟ୍ରେଲର୍ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ୩ ମିନିଟ ୧୪ ସେକେଣ୍ଡର ଟ୍ରେଲର ଶାହରୁଖଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

zero

ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଜଣେ ଶାରିରୀକ ଅକ୍ଷମ ଯୁବତୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୀତ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ହେଉଛି ଶାହାରୁଖ ବଉଆ ସିଂହର ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଯିଏକି ମେରଠରେ ରହୁଛି ଏବଂ ୩୮ ବର୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନର ରାଣୀକୁ ଖୋଜୁଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ନିଜର ଉଚ୍ଚତା ନବଢିବାର କାରଣ ନିଜ ପିତାର ଗୁଟଖା ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ଦାୟୀ କରିଛି ।

ଜିରୋର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦ ରାୟ। ଯିଏ ତନୁ ୱେଡ୍ସ ମନୁ ର ଉଭୟ ସିରିଜର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ । ଆଉ ଫିଲ୍ମକୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମିଳିଥିଲା ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା । ତେଣୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଯୋଡି ନିଶ୍ଚୟ ନିଜ ଜଲୱା ଦେଖାଇବ । ଏବଂ କିଙ୍ଗ୍ ଖାନଙ୍କ ଜିରୋ ବଡ଼ ବଡ଼ ହିରୋଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଦେବ ମାତ୍ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଗୃହ କମିଟିରେ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କଲେ ଅଭିଜିତ୍‌ ଆୟର

Related posts

ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ଏବେ କର୍କଟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

Ratnamani Moharana

ଆଜି ଟୋକା ଫସିବ,ମାୟାରେ ବାୟା ହେବେ ଦର୍ଶକ

ENO Beuro

ସିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଇଡିର ସମନ !

ENO Beuro

Leave a Comment